Користування медіаплеєром Dune HD TV

Перше ввімкнення Dune HD TV

При ввімкненні приставки на екрані телевізора відображається робоча область користувача, представлена у вигляді 2-х активних і двох неактивних інформаційних областей. Звертаємо вашу увагу на те, що для коректного і якісного відображення меню користувача та зображення під час перегляду телепередач, рекомендуємо правильно встановити параметри вашого телевізора, а саме встановити область відображення так, щоб не «обрізати» робоче поле, змінити різкість і шуми на оптимальний рівень, якщо в телевізорі присутня функція зменшення шумів – рекомендується її задіяти.

У правому верхньому кутку в режимі онлайн відображається погода, дата та час (так званий віджет). Під даним блоком розміщено інформаційне поле, в якому дається коротке пояснення суті кожного пункту меню.

У верхній частині екрану розміщено основне меню, нижче – підменю. При наведенні курсора на будь-яку з іконок основного меню в нижній частині відображається вміст підменю.

Вся навігація здійснюється за допомогою клавіш на пульті: Еnter – вибір, RETURN – повернення,     – стрілки навігації, TOP MENU – повернення в основне меню.



Пункт меню «Джерела»

Перший розділ меню – «Джерела» – використовується для роботи із зовнішніми носіями (флешками, жорсткими дисками) і перегляду файлів у домашній мережі. Для роботи із змістом, наприклад, флешки, переходимо в підменю «USB-накопичувач» (відображається при підключеному накопичувачі):



Будь-які файли або папки, що знаходяться на накопичувачах або в мережевому оточенні, є можливість додати в обране простим натисканням синьої клавіші «D» на пульті.


Пункт меню «ТБ»

Одна з основних функцій Dune HD TV – це перегляд цифрового телебачення високої якості. Для перегляду телеканалів переходимо в меню «ТБ» – підменю «Nashnet» далі «Всі канали».




Перед вами з'явиться весь перелік доступних для перегляду каналів телепередач у вигляді логотипів. Пересуваючись за допомогою клавіш навігації, можна обрати необхідний канал і натиснути клавішу ENTER для вибору.



Після вибору на екрані розпочнеться трансляція телеканалу. Перших кілька секунд знизу, у спливаючому віконці, відображається назва телеканалу, його логотип, назва передачі і порядковий номер каналу, також відображається поточний час і процентна шкала.



У правому верхньому куті розміщений номер каналу в списку. Для того щоб вся ця інформація не зникала під час перегляду телебачення можна її закріпити за допомогою клавіші INFO на пульті, зворотну дію можна зробити за допомогою тієї ж клавіші.

При натисканні на клавішу ENTER, під час перегляду телебачення, на екрані відобразиться меню програми телепередач:



Використовуючи клавіші   пересувайтеся за списком телеканалів, а в правій частині буде відображається програма передач відповідного каналу.



Для виходу з меню телепередач натисніть клавішу RETURN.

Деякі канали підтримують зміну звукової доріжки, так наприклад канал транслюється англійською та російською мовами. Для зміни звукової доріжки (мову перекладу, мовлення) використовується клавіша AUDIO. Для повернення – RETURN.



В приставці присутня можливість управління колірними параметрами картинки, такими як яскравість, контрастність, насиченість, відтінок. Для виклику меню натисніть SETUP і використовуючи клавіші навігації наведіть рівні від 0 до 100%.




Для вибору розміру зображення на екрані використовуйте клавішу на пульті – , у вас є кілька варіантів установки: Повне заповнення екрану, Збільшення висоти, Заповнення екрану, Обрізка країв, Звичайний режим, Збільшення або установка своїх параметрів.



Пункт меню «Обране»

Будь-які файли або папки, що знаходяться на накопичувачах або в мережевому оточенні, є можливість додати в обране простим натисканням синьої клавіші «D» на пульті. Це дуже зручно, оскільки не доведеться кожного разу шукати улюблений фільм або пісню на накопичувачах. Для видалення ярлика з Обраного натисніть на ньому клавішу POP UP Menu і виберіть пункт «Видалити з обраного».



Пункт меню «Додатки»

Багато цікавих і корисних функцій, які раніше були доступні тільки на персональному комп'ютері, зараз можна використовувати і на телевізорі за допомогою приставки Dune HD.



«Інтернет-радіо» – дуже цікава, а іноді навіть потрібна річ.
Натиснувши на іконку «RadioTime» і вибравши за необхідними параметрами радіостанцію, ви зможете прослухати улюблену радіохвилю.
Також, використовуючи синю клавішу «D» на пульті, можна додати будь-яку радіостанцію в «Обране» і наступного разу вам не доведеться шукати її в списках радіохвиль.

«Youtube» – всесвітньо відомий сервіс перегляду різноманітного відео. Дивіться улюблених ютуберів, свіжі «відеоновинки» та багато іншого, не відходячи від вашого телевізору.

Інші додатки ви можете встановити з магазину «Dune Store»


Пункт меню «Налаштування»

Одним з основних розділів меню приставки є «Налаштування». Величезна кількість параметрів і надбудов, чітко класифікованих за розділами, роблять управління приставкою таким простим, що навіть дитині під силу.

«Налаштування» – в цьому меню ви маєте можливість налаштувати зовнішній вигляд для користувацького інтерфейсу і параметри самого плеєра, змінити мову та аудіо-відео режими, дату і час, зробити налаштування мережі, параметри додатків і їх розміщення в меню, встановити параметри живлення і кодування тексту, оновити прошивку плеєра і дізнатися загальну інформацію про обладнання.


Для правильного відображення телепередач рекомендується використовувати режим відео 1080i та 50Hz.
Якщо ваш телевізор не підтримує дозвіл 1080i, оберіть 720р та 50Hz.